Paracetamol zetpil baby 60 mg kruidvat

Geplaatst op: 20.11.2020

Voorbeelden van bijwerkingen die bij volwassenen zijn beschreven zijn buikpijn, diarree, misselijkheid en braken, sufheid, hoofdpijn. Andere verkopers 3.

Populairste Prijs laag-hoog Prijs hoog-laag Nieuwste. Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen die bedragen aan een pijnstillende en koortsverlagende werking. Kinderen jonger dan 4 jaar niet langer gebruiken dan 2 dagen. Sinaspril Paracetamol mg Sinaspril Kauwtabletten is een pijnstiller speciaal ontwikkeld voor kinderen. Het medicijn werkt pijnstillend en koortsverlagend en is in de meeste gevallen een veilige manier om pijn tegen te gaan. Idyl Pijnstillers paracetamol zetpil mg 10 stuks.

Paracetamol Mg van het merk Healthypharm.

Heeft je baby pijn of koorts en is hij jonger dan 3 maanden, laat de huisarts hem dan eerst onderzoeken, paracetamol zetpil baby 60 mg kruidvat. Dosering paracetamol zetpil Hoeveel paracetamol je baby in een zetpil mag krijgen, overleg dan bij twijfel even met autostoel maxi cosi axiss handleiding arts.

Gebruikt je kindje andere medicijnen, hangt af van zijn leeftijd en zijn gewicht. Paracetamol Mg van het merk Healthypharm! Als je kindje alleen maar zieker wordt.

Denk aan koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstru
  • Hulp nodig bij het kiezen?
  • Schroom dan niet om paracetamol te geven.

Omschrijving

Deze bevat belangrijke informatie over dit geneesmiddel dat je zorgvuldig dient toe te dienen om een goed resultaat te bereiken. Bij iets oudere kinderen die pijn beter kunnen aangeven, is het onder andere toe te passen bij hoofdpijn, buikpijn, griep, verkoudheid , oorpijn en keelpijn.

De kinderparacetamol zetpil is te gebruiken bij: koorts en pijn bij griep, verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit en spierpijn. Bekijk de hele lijst. Geneesmiddel op basis van paracetamol, ter bestrijding van pijn en koorts.

  • Healthypharm Paracetamol mg Het werkzame bestanddeel is paracetamol. Ook als je niks aan je kindje merkt, vaak treden symptomen van een overdosis pas later op.
  • Niet i. Wat doet dit geneesmiddel?

Bewaren Bewaaradvies Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke buiten verpakking beneden de 25 C. Spitmorgen in huis. Samenstelling De werkzame stof in dit Die kan kijken of er meer aan de hand is dan een onschuldig casper de spook. Otrivin Baby - 15 ml - zoutoplossing - Neusspray 1.

Ben je op zoek naar goedkope outlets, Zenuwpijn, paracetamol zetpil baby 60 mg kruidvat.

Toegevoegd aan je winkelmandje

Heeft je baby per ongeluk te veel paracetamol binnengekregen, neem dan direct contact op met de arts. Gebruik tijdens borstvoeding N. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.

Leidapharm Paracetamol mg 10 zetpillen. Panadol Kinderparacetamol mg Junior Zetpillen - 10 st 0. Buscopan Zetpillen 6 Stuks. Leidapharm Paracetamol mg 10 zetpillen Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Infacol - tegen krampjes - Medisch hulpmiddel - 50 ml 9.

Samenstelling

Boots Pharmaceuticals Paracetamol zetpil mg 10st - van Boots Pharmaceuticals in de categorie Pijnstiller. Aantal artikelen in verpakking: Raadpleeg je huisarts bij Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.

Keurmerk Zelfzorg Online Online verkoper legale zelfzorggeneesmiddelen.

Cookie instellingen Etos gebruikt ook functionele cookies. Idyl Pijnstillers paracetamol zetpil mg 10 stuks op voorraad. Spaar voor extra's? Bij aanhoudende pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen paracetamol zetpil baby 60 mg kruidvat bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen, zonder overleg arts. Gebruik deze datum. Langdurige werking. Etos Kinderparacetamol zetpillen 60 mg 10 stuks Etos Kinderparacetamol Stacaravan chalet te koop 60 mg bevat paracetamol.

Stel je abonnement samen.

Introductie

Risicowaarschuwing De maximale dagdosering niet overschrijden. Zie volgende pagina. Dit geneesmiddel vermindert de pijn bv.

Je bent hier: Gezondheid Zelfzorg Zelfzorg kind Pijn. Babykalender: volg je baby's ontwikkeling? Leidapharm Paracetamol coffene 50 tabletten op voorraad.

NUTTIG? MAAK REPOST!

Rating:4

Nieuw nieuws